ANTEPİA'DA YAŞAM

 

Yeni Taşınanlar için Bilgiler

“Sayın Kat Sakinlerimiz,

Site içine veya dışına yapılacak olan taşınmalarda dikkat edilmesi gereken hususlar aşağıda belirtilmiştir. Konu ile ilgili anlayışınız ve hassasiyetiniz için teşekkür ederiz.

Site İçine Taşınmalarda;

1- Siteye taşınacak daire sahipleri veya kiracıların tapu veya kira kontratlarıyla birlikte bir hafta öncesinden Müşteri ilişkilerine gelerek kayıt yaptırmaları ve taşınma bilgisini Site Yönetimine iletmeleri gerekmektedir.

2- Taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimi Müşteri İlişkileri Departmanına bildirilmelidir.

3- Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 10.00- 17.00 saatleri arası yapılması gerekmektedir.

4- Site içine taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının aracının istenilen bom yüksekliğine sahip olması ve oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı kat holünü ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.

Site Dışına Durumunda;

1. Site dışına taşınacak olan daire sahipleri veya kiracıların, taşınma tarihlerinin diğer daire taşınmalarıyla aynı anda olmaması, asansör ve blok yoğunluğunun kontrol altında tutulabilmesi adına taşınma detayları, 1 hafta öncesinden Site Yönetimi Müşteri İlişkileri Departmanına bildirilmelidir.

2. Taşınmanın planlandığı tarihten 3 gün önce Yönetime gelerek muhasebe departmanından Site Yönetimine borcun bulunmadığını gösteren ekstreyi temin etmelidir. Ekstrenin taşınma esnasında Güvenliğe ibraz edilmesi gerekmektedir. Aksi halde nakliye aracı siteye girişi yapılmayacaktır.

3. Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerinde sesli çalışma yasağı olması sebebiyle, montaj ve daire içi sesli çalışmaların hafta içi 10.00- 17.00 saatleri arası yapılması gerekmektedir.

4. Site dışına taşınmayı yapacak olan nakliye firmasının aracının istenilen bom yüksekliğine sahip olması ve oluşabilecek maddi zararları önlemek adına, kullanacağı kat holünü ve asansörleri mutlaka koruma altına alması gerekmektedir. Taşıma esnasında site ortak malına zarar verdiği tespit edilen daire sahibi veya kiracı bu zarardan sorumlu olacaktır.

Taşınma Saatleri şöyledir;

Yaz Saatleri: 10:00- 16:00

Kış Saatleri: 10:00- 16:00

Bilgilerinize sunarız, saygılarımızla, “